%30
399,90 TL 279,90 TL
Ücretsiz Kargo
Outlet Ürünü
%30
399,90 TL 279,90 TL
Ücretsiz Kargo
Outlet Ürünü

Sallanabilir Ana Kucağı

Bebeğinin konforlu ve güvenli bir yerde olmasını sağlayan ana kucağı, birçok farklı model seçeneğiyle Lolons’ta seni bekliyor! Ana kucağı modelleri arasında sallanabilir modellerden portatif modellere, pusetli modellerden ev tipi modellere uzanan geniş bir yelpaze yer alıyor. Sallanabilir ana kucağı modelleri otomatik sallanabilme özelliğiyle öne çıkıyor. Pilli ya da elektrikli olarak çalışan bu modeller bebeğinin hem keyifli hem de konforlu hissetmesine yardımcı oluyor. Bebek sallanır ana kucağı modelleri ayrıca ebeveynlere de rahatlık sunuyor. Sallamadan uykuya dalamayan ya da huzursuz olan bebeğini sallamakla uğraşmıyor, görevi ana kucağına bırakıyorsun. Kumanda ile gelen otomatik sallanır ana kucakları sayesinde tek bir tuşa basman yeterli oluyor. Sallanabilir özelliği bulunan ana kucağı modellerini incelemeye hemen başlayabilirsin.

Elektrikli Ana Kucağı Modelleri

Sallanan ana kucağı denildiğinde akla ilk olarak elektrikli ana kucakları geliyor. Elektrikli ana kucağı modelleri, adından da anlaşılacağı gibi elektrikle çalışıyor. Elektrikli ana kucağı, otomatik olarak sallanabildiğinden hem bebeklere hem de ebeveynlerine büyük kolaylık sunuyor. Bu modellerde ayrıca müzik fonksiyonu da bulunuyor. Elektrikli ana kucağı modelleri bebeğin için değişik melodiler, rahatlatıcı sesler ve ninnilerle geliyor. Aynı zamanda bazılarında dönüp hareket eden pelüş oyuncaklar da bulunuyor. Dahili bir kumanda ile sunulan elektrikli ana kucaklarını bir tuş ile durdurup, harekete geçirebiliyorsun.

Sallanır Ana Kucakları ile Büyük Konfor

Sallanabilen ana kucağı hem sana hem de bebeğine büyük konfor sunuyor. Sallanmaya anne karnında alışan bebekler bu yüzden sallanmayı çok seviyor. Gün içinde ya da uykuya dalarken sallanmayı tercih eden bebekleri sallamak ebeveynler için kimi zaman yorucu olabiliyor. Ana kucağı sallanabilir özelliğiyle bu zahmeti anne ve babaların üzerinden alıyor. Belli bir ritimle sağa-sola ya da yukarı-aşağı hareket ederek sallanan ana kucaklarını ailecek çok seveceksiniz! Otomatik olarak sallanma fonksiyonu bulunan elektrikli veya pilli ana kucakları sayesinde sen de konforu hissedebilirsin. Bebeğin ana kucağında sallanırken sen kitabını okuyabilir ya da keyif çayını yudumlayabilirsin.

Elektrikli Ana Kucağı Fiyatları

Ana kucağı modelleri doğumdan itibaren kullanılabilen bebek ürünleri arasında yer alıyor. Evdeyken minik yavrunu güvenle bırakabileceğin bir alan sunan ana kucakları gelişmiş fonksiyonlarıyla da öne çıkıyor. Otomatik olarak sallanabilir özelliğe sahip elektrikli ana kucakları bebeğin sallanırken senin keyif yapabilmene imkan sunuyor. Farklı markalar tarafından farklı fonksiyonlarla geliştirilen elektrikli ana kucağı, değişken fiyat seçenekleriyle beğenilere sunuluyor. Elektrikli ana kucağı fiyatları geniş bir çeşitlilikte sunulduğundan her bütçeye uygun alternatifler bulunuyor. Hem bebeğine hem de sana büyük rahatlık sunacak sallanabilir ana kucaklarını incelemeye vakit kaybetmeden başlayabilirsin. Bir yerden bir yere kolayca yanında taşıyabileceğin bir ana kucağı arıyorsan Portatif Ana Kucağı kategorimizi ziyaret edebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Ana kucağı kaç aylıkken kullanılabilir?

Ev tipi ana kucağı doğumdan itibaren kullanılabilir.

Sallanabilir ana kucağı alırken nelere dikkat etmeliyim?

Pille mi yoksa elektrikle mi çalıştığına, yıkanabilir kumaş özelliğine, taşıma kapasitesine, müzik fonksiyonunun olup olmamasına dikkat edebilirsin.

Ana kucağında bebek ne kadar kalabilir?

Ana kucağında bebeğini en fazla 1.5 – 2 saat kadar tutabilirsin. Bu sürenin ardından bebeğini ana kucağından çıkarmalı ve bir süre hareket halinde tutmalısın. Bebeklerin 2 saatten fazla aralıksız olarak ana kucağında kalması önerilmez.

Elektrikli ve titreşimli ana kucağı zararlı mıdır?

Elektrikli ve titreşimli ana kucakları belirli standartlar doğrultusunda üretildiklerinden bu cihazların sağladığı titreşim etkisi bebeklere zarar vermez.