Ana Kucağı Puset

Puset ana kucağı olarak bilinen ana kucağı modelleri bebeklerin araç içinde güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat etmesine olanak sağlayan ürünlerdir. Bebeklerin anatomik yapısına uygun olarak tasarlanan pusetli ana kucakları doğumdan itibaren kullanılabilir. Bebeklerin hem evde hem de seyahatlerde rahatça taşınmasını sağlayan koltuklar olan araç tipi ana kucağı farklı markalar tarafından farklı özelliklerle tasarlanarak beğenilere sunuluyor. En popüler markaların en kaliteli pusetli ana kucağı modellerine Lolons güvencesiyle sahip olabilirsin. Geniş renk yelpazesi ile sunulan pusetli ana kucağı modellerini keşfetmeye hemen başla!

Puset Ana Kucağı Nedir?

Pusetli ana kucağı, bebeğinle otomobil içinde rahat ve güvenli bir şekilde yolculuk etmeni sağlayan araç bebek koltuklarıdır. Grup 0 oto koltuğu olarak da bilinen puset ana kucağı modelleri, sahip olduğu emniyet kemerleri ile araca bağlanarak kullanılır. Ayrıca bebek taşıma puseti olarak da kullanılan puset ana kucakları; ev içinde ya da dışarda da tercih edilir. Örneğin; araçtan inip eve yürürken, misafirliğe giderken ya da bir restorana gireceğin zaman bebeğini direkt olarak pusetiyle alıp taşıyabilirsin. Bu özelliği sayesinde ebeveynlere büyük kolaylık sunan pusetli ana kucağı modelleri aynı zamanda bebeğinin de konforunun bozulmamasını sağlar. Eğer bebeğin otomobilde uykuya daldıysa minik yavrunun uykusunu bölmemek için kucağına almak yerine pusetiyle eve kadar taşıyabilirsin.

Ana Kucağı Puset Modelleri

Ana kucağı puset modelleri arasında her bebeğe uygun bir seçenek bulunuyor. Birçoğu 0-13 kg arası bebeklerin kullanımına uygun olarak tasarlanan bebek puset ana kucağı çeşitleri farklı renk seçenekleriyle Lolons’ta beğenilere sunuluyor. Siyah, kırmızı, gri, lacivert, bordo, bej gibi renk alternatifleri bulunan ana kucağı pusetler arasından dilediğin rengi seçebilirsin. Yeni doğan bebeğin için bel destek minderine sahip bulunan puset ana kucağı modelleri bebeklerin anatomik yapısına uygun olarak geliştiriliyor. Bebeğinin uygun ve sağlıklı koşullarda araç içinde seyahat etmesini sağlayacak olan ana kucağı pusetler, araç içi kullanımın yanı sıra dışarda bebeği taşımak için de kullanılabiliyor. Bu açıdan birden fazla kullanımıyla çok yönlülük sunan bu ürünler hem ebeveynlere hem de bebeklere büyük kolaylıklar sağlıyor.

Ana Kucağı Puset Fiyatları

Puset ana kucağı modelleri, sahip olduğu 3 kademeli emniyet kemeri sayesinde bebeğinin hem güvenli hem de konforlu bir şekilde yolculuk etmesine imkan sunar. Darbelere karşı dayanıklı özel kasaya sahip puset ana kucakları, bu özelliğiyle güvenli bir kullanım sağlar. Çoğu takıp çıkarılabilen kılıfla gelen puset ana kucaklarının temizlenmesi de oldukça kolaydır. Bazı adaptörlü modeller, bebek arabasına takılarak da kullanılır. Hem oldukça konforlu hem de son derece işlevsel ürünler olan puset ana kucağı modelleri farklı marka seçenekleriyle Lolons’ta seni bekliyor. En uygun ana kucağı puset fiyatlarını incelemeye hemen başlayarak, beğendiğin modeli güvenle satın alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Ana kucağı puset kaç aya kadar kullanılır?

Ana kucağı puset modelleri doğumdan itibaren 13 kg’lık döneme kadar kullanılabilir.

Ana kucağı puset ile oto koltuğu aynı şey mi?

Ana kucağı pusetler, bebeklerin hem evde ve dışarda hem de arabada rahat bir şekilde taşınmasını ve dinlenmesini sağlar. Grup 0 oto koltuğu olarak da bilinen puset ana kucağı yalnızca 13 kg’a kadar kullanılabildiğinden bu dönemden itibaren bebeğinin kilosu ve yaşına uygun bir oto koltuğu alman gerekir. Oto koltuklarında puset ana kucaklarında olduğu gibi oradan oraya bebek taşımaya imkan sunan bir özellik bulunmaz. Oto koltuğu araca sabitlenerek kullanılır.

Ana kucağı puset bebek arabasına takılır mı?

Adaptöre sahip birçok ana kucağı puset modeli travel bebek arabası şeklinde kullanılabilir.

Bebek puset ana kucağında kaç saat seyahat edebilir?

Bebeğini her 1.5-2 saatte bir pusetinden almalı ve düz bir zeminde kalmasını sağlamalısın. Bebeğin pusette aralıksız olarak 2 saatten fazla kalması önerilmez.