%17
1.199,90 TL 999,90 TL
Ücretsiz Kargo
%17
1.199,90 TL 999,90 TL
Ücretsiz Kargo
%17
1.199,90 TL 999,90 TL
Ücretsiz Kargo
%20
499,90 TL 399,90 TL
Ücretsiz Kargo
%20
499,90 TL 399,90 TL
Ücretsiz Kargo
%20
499,90 TL 399,90 TL
Ücretsiz Kargo

Bebek Salıncağı

Bebeklerin hareket etme ihtiyacını gidermelerine ve kendi kendilerine zaman geçirebilmelerine yardımcı olan bebek salıncakları, bebek olan her evin vazgeçilmezlerinden. Bebeklerin anatomisine uygun olarak dizayn edilen bebek salıncakları farklı model seçenekleriyle Lolons’ta! Tam yatar salıncaklardan ahşap salıncaklara, elektrikli salıncaklardan hamak salıncaklara bebek salıncağına dair aradığın her şeyi kategorimizde bulabilirsin. Bebekleri hem eğlendiren hem de dinlendiren bebek salıncağı modelleri ile bebeğin keyifli zaman geçirebilecek. Hem sana hem de bebeğine iyi vakit geçirme olanağı sunacak olan bebek salıncak modellerini keşfetmeye hemen başla!

Her Bebeğe Uygun Bebek Salıncak Modelleri

Bebek salıncak modelleri arasında her bebeğe uygun bir seçenek yer alıyor. Elektrikli ya da elektriksiz olarak çalışan modelleriyle beğenilere sunulan bebek salıncakları böylece her bütçeye hitap etmeyi de başarıyor. Elektrikli bebek salıncağı modelleri otomatik salıncaklar olarak da biliniyor. Kendi kendine sallanabilen bu salıncaklar kumandası ile geliyor. Kumanda ile hem salıncağın sallanma hız ayarını ayarlayabiliyor hem de dilersen müzik özelliğini başlatabiliyorsun. Elektriksiz salıncak modelleri ise geçmiş yıllardan bu yana var olan bebek salıncakları arasında yer alıyor. Bebeğin sallanmak istendiğinde salıncağı yavaşça iterek ya da kendine doğru çekerek sallayabiliyorsun. Elektriksiz salıncak modelleri özellikle belli bir döneme kadar daima ebeveyn kontrolünde kullanılması gereken salıncaklarken; elektrikli modellerde bebek ana kucağı şeklindeki salıncakta güvenle sallanabiliyor.

Bebek Salıncakları ile Bebek Odaları Şenleniyor

Bebek salıncağı modellerini ister oturma odasına istersen de bebeğinin odasına kurabilirsin. Bebek odasına şenlik katacak olan salıncaklar sayesinde minik yavrun keyifli zaman geçirir. Park ambiyansını eve taşımana yardımcı olacak bebek salıncakları, bebeğinin ayak ve kas gelişimini de olumlu destekler. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen bebek salıncağı hamak şeklinde, yataklı olarak, gölgelikli, koltuk şeklinde ya da ahşap olarak dizayn ediliyor. Bebek salıncağı yataklı tasarımıyla sallanarak uykuya geçebilen bebeklerin kolayca uyuyabilmesine de yardımcı oluyor. Gölgelikli salıncaklar ise özellikle bahçe ya da teras gibi açık havaya salıncak kurmak isteyenlere hitap ediyor.

Bebek Salıncağı Fiyatları

Sallanmaya henüz anne karnındayken alışan bebekler salıncakta sallanmayı bu yüzden çok severler. Bebeğinin hem keyifli hem de konforlu vakit geçirmesini sağlayacak olan bebek salıncakları farklı model seçenekleriyle kategorimizde seni bekliyor. Ahşap salıncak, ev tipi salıncak, otomatik salıncak ve bahçe salıncağı gibi aradığın pek çok modeli Lolons ile kolayca bulabilirsin. Bebek salıncağı fiyatları salıncağın üretiminde kullanılan materyallere, salıncağın markasına ve modeline bağlı olarak farklılık gösteriyor. Kategorimizde hem her zevke hem de her bütçeye uygun bir seçenek olduğundan sen de aradığını kolayca bulabilirsin. Doğumdan itibaren kullanabileceğin bir ürün arıyorsan Bebek Sallanır Ana Kucağı kategorimizi inceleyebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bebek salıncakları kaç aylıkken kullanılır?

Bebek salıncaklarının bazı modelleri 0. aydan itibaren kullanıma uygunken bazı modelleri 6. aydan itibaren kullanıma uygundur. Bu yüzden beğendiğin modelin ürün detay sayfasından hitap ettiği yaş aralığına bakmanı öneririz.

Otomatik bebek salıncağı nedir?

Otomatik bebek salıncağı pil ya da elektrikle çalışan salıncak çeşitleridir. Bu salıncaklar manuel müdahale gerektirmeden otomatik olarak sallanır.

Bebek salıncağı ev için kullanıma uygun mudur?

Evde kullanım için özel olarak tasarlanan ev tipi salıncaklar evde kullanıma uygundur. Bu salıncaklar ya portatif yapıdadır ya da tavana asılarak kurulur.