Puset Yağmurluğu

Pusetli ana kucağı, bebeklerin doğumundan 13 kg ağırlığa gelene kadar kullanılabilen ana kucağı modelleridir. Bebeklerin araç içi seyahatlerinde maksimum güvenlik ve konfor sunan pusetli ana kucağı modelleri bebekle araçta seyahat etmenin en emniyetli yöntemlerinden biridir. Araç tipi ana kucağı olarak da bilinen bu modeller aynı zamanda araçtan indiğin anda da bebeğini kolayca taşıyabilmene yardımcı olur. Örneğin; bir restorana girerken, misafirliğe giderken ya da araçtan inip eve yürürken bebeğini bu puset ile rahatça taşıyabilirsin. Olmazsa olmaz ana kucağı modelleri arasında yer alan pusetli ana kucakları birtakım aksesuarlarla daha da konforlu hale geliyor. Bu aksesuarlardan biri olan puset yağmurluğu bebeğinin yağıştan etkilenmesini engelliyor. Farklı seçeneklerle sunulan puset yağmurluğu modellerini Lolons ile keşfetmeye hemen başlayabilirsin.

Ana Kucağı Yağmurluğu Ne İçin Kullanılır?

Ana kucağı yağmurluğu bebeğinin ana kucağındayken yağışlardan korunmasını sağlamak amacıyla kullanılır. Şeffaf yapıdaki kumaşıyla hem bebeğinin dışarıyı görebilmesini hem de senin bebeğini görebilmeni kolaylaştıran ana kucağı yağmurlukları, olmazsa olmaz aksesuar çeşitlerinden biridir. Puset yağmurluk modellerinin ilk görevi bebekleri yağışlardan korumak olsa da bu ürünler ayrıca rüzgarlı havalarda rüzgarın sertliğini de keser. Bu sayede bebeğin sert rüzgarlardan direkt olarak etkilenmez. Soğuk ve yağışlı havalarda bebeğinle dışarda olmanın en konforlu yolunu sunan ana kucağı yağmurlukları dayanıklı ve sağlıklı ürünlerdir.

Puset Yağmurluk Modellerinin Özellikleri

Bebek puset yağmurluğu bebeklerin açık havada konforlu ve güvenli bir şekilde bulunabilmelerinin en kolay yöntemlerinden biridir. Ana kucağı ve puset modelleri ile kullanıma uygun olarak dizayn edilen bu yağmurluklar, bebeğini hem yağmurdan hem de toz ve rüzgârdan korur. Puset yağmurluklarını ayrıca ormanlık alanda bebeğinle yürüyüş yapacağın zaman da kullanabilirsin. Bu yağmurluklar sayesinde bebeğini sineklerden ve çeşitli haşerelerden de korumuş olursun. Havalandırma delikleri bulunan puset yağmurlukları bebeğinin rahatça nefes alıp verebilmesini sağlar. Aynı zamanda elde yıkanabilme özelliğine sahip bu şeffaf örtüleri dilediğin zaman kolayca temizleyebilirsin.

Puset Yağmurlukları ile Bebeğin Yağışlı Havalarda Bile Konforlu…

Puset için yağmurluk modelleri puset kullanan her bebeğin sahip olması gereken ürünler arasında yer alıyor. Yağışlı havalarda bile bebeğinin konforlu ve iyi hissetmesini sağlayacak olan bu yağmurluklar, bebeklere özel sağlıklı üretim malzemeleri kullanılarak tasarlanıyor. Ana kucağı yağmurluk modelleri arasından seçim yaparken fitalat içermeyen, sağlıklı kumaş özelliklerine sahip olan, terletme yapmayan ve elde yıkanabilen modelleri tercih edebilirsin. Geniş marka ve model yelpazesi sunan Lolons ile sen de aradığın puset yağmurluğunu kolayca bulabilirsin. En uygun puset yağmurluk fiyatlarını incelemeye hemen başlayarak hem arzu ettiğin hem de bütçene hitap eden bir yağmurluğu güvenle satın alabilirsin. Bebeğini güneş ışınları ve sineklerden koruyacak kullanışlı bir başka puset aksesuarı olan örtü çeşitlerini incelemek içinse Puset Örtüsü kategorimizi ziyaret edebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Puset yağmurluğu nasıl takılır?

Bu sorunun yanıtı modeller arasında farklılık gösterebilmektedir. Beğendiğin puset yağmurluğu modelinin kullanım talimatlarını inceleyerek nasıl takıldığını öğrenebilirsin.

Puset yağmurluğu ne işe yarar?

Puset yağmurluğu bebeğinin yağmur, rüzgar, toz, kir ve sineklerden korunmasını sağlar.

Ana kucağı yağmurluğunun ana kucağı örtüsünden ne farkı var?

Ana kucağı örtüsü çoğunlukla pamuk kumaş özelliğine sahip ürünlerdir. Ana kucağı yağmurluğu ise şeffaf kumaştan üretilen, dayanıklı ve su geçirmeyen aksesuarlardır. Ana kucağı örtüsü genellikle bebeği güneş ışınlarından korumak için kullanılırken yağmurluk bebeği yağışlardan korumak için kullanılır.