%14
79,90 TL 68,90 TL
Ücretsiz Kargo
%14
79,90 TL 68,90 TL
Ücretsiz Kargo

Puset Örtüsü

Bebeklerin hem güvenli hem de konforlu bir yerde olmasını sağlayan ana kucakları araçta ya da evde kullanılmak üzere farklı modellerle tasarlanıyor. Araç tipi ana kucağı bebeğinin araç içinde güvenle seyahat etmesini sağlarken aynı zamanda araçtan indiğinde de bebeğini kolayca taşıyabilmene olanak sunuyor. Bebeklerin anatomik yapısına uygun olarak tasarlanan ana kucakları ve pusetler olmazsa olmaz bebek ürünleri arasında yer alıyor. Her ebeveynin bebeği için alışveriş listesi oluştururken listeye ilk eklediği ürünlerden olan ana kucağı, birtakım aksesuarlarla daha da kullanışlı hale geliyor. Bu aksesuarlardan biri de ana kucağı örtüsü. Bebeğini ana kucağında taşırken rüzgârdan, güneşten ve sineklerden korumaya yarayacak ana kucağı örtüsü farklı renk ve desen seçenekleriyle kategorimizde seni bekliyor. İncelemeye hemen başlayabilirsin.

Ana Kucağı Örtüsü Ne İşe Yarar?

Araç tipi ana kucağı modelleri, bebeklere üst düzey bir güvenlik ortamı sağlamak amacıyla geliştirildiğinden araç içindeyken bebeğinin güvenli bir şekilde seyahat edebilmesine yardımcı olur. Araç tipi ana kucakları portatif ürünler olduğu için eve girerken ya da bir restorana, ev gezmesine giderken araç tipi ana kucağını alıp bebeğini bu şekilde taşıyabilirsin. Yağışlı havalarda ya da çok güneşli günlerde bebeğinin bu olumsuz hava koşullarından korunması içinse ana kucağı örtülerini tercih edebilirsin. Pusetli ana kucağı ile kullanılmak için özel olarak dizayn edilen ana kucağı örtüleri minik yavrunu hem yağmur ve güneş ışınlarından hem de çeşitli haşerelerden korur.

Puset Örtüsü Modelleri

Ana kucağı puset örtüsü modelleri her zevke uygun olacak seçeneklerle sunuluyor. Ana kucağı örtüleri arasında hem tek renkten oluşan modeller hem de desenli seçenekler bulunuyor. Her tip ana kucağına uygun olarak tasarlanan ana kucağı örtüleri pencereli olarak dizayn ediliyor. Bu sayede dilediğin zaman örtünün penceresinden bebeğini kontrol edebiliyorsun. Son derece kullanışlı ve pratik aksesuarlar olan puset örtüsü modellerinin birçoğu %100 pamuk kumaş özelliğine sahip bulunuyor. Aynı zamanda yıkanabilir özellikteki bu örtüleri kolayca temizleyebilir ve tekrar tekrar kullanabilirsin.

Puset Örtüsü Fiyatları

Ana kucağı örtüsü bir diğer adıyla puset örtüsü olarak da biliniyor. Pusetli ana kucağı modelleri ile kullanabilecek olan puset örtüsü modelleri farklı tasarımlarıyla göz dolduruyor. Bantları sayesinde ana kucağına kolayca takılabilen puset örtüleri çoğunlukla pamuk kumaştan tasarlanıyor. Puset örtüsü fiyatları hem ürünün markasına hem de kumaş özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Minik yavrunu yağmur, güneş ışınları ve sineklerden koruyacak puset örtülerini en uygun fiyatlarla Lolons’ta bulabilirsin. Leke tutmaz, nefes aldığı için terletme yapmaz ve yıkanabilir özellikteki puset örtüsü modellerini incelemeye hemen başla!

Sıkça Sorulan Sorular

Ana kucağı örtüsü nedir?

Ana kucağı örtüsü, pusetli ana kucağı modelleri ile kullanılmak için özel olarak tasarlanan ve bebeğini yağmur, güneş ışınları, sinek gibi olumsuzluklardan koruyan ürünlerdir.

Puset örtüsünün ölçüleri nedir?

Puset örtüsü ölçüleri, genellikle 110x90 cm civarındadır ve hemen hemen tüm puset ve ana kucağı modellerine takılabilir.

Puset örtüsü nasıl takılır?

Puset örtüsü, cırt cırtlı bantları ile pusetin taşıma koluna kolayca takılabilir. Örtünün takılma şekli modeller arasında farklılık gösterebilir.

Ana kucağı örtüsü her model ana kucağı ile kullanılabilir mi?

Ana kucağı örtüleri her ana kucağı modeli ile uyumludur.

Ana kucağı örtüsü alırken nelere dikkat etmeliyim?

Ana kucağı örtüsünün kumaş özelliklerine, yıkabilir olup olmamasına, pusete takılma yöntemine ve ölçülerine dikkat etmelisin.